Overdo Kids

Kurumsal

Overdo Kids "Yarının Liderlerini Giydiriyoruz"

Üretim hayatına başladığı andan itibaren, kaliteli, modern, sağlıklı ve en güzel tasarımları sizlerle buluşturan Overdo Kids, kaliteli iş ve işçilikleri ile geleceğe emin adımlarla yürümektedir...

Sektöründe takip eden değil, takip edilen olan firmamız, ürünlerini dünyanın her yerine ihraç etmekle birlikte, kendi arge çalışmalarını yaparak, kendi modellerini oluşturmaktadır.

Teknolojiyi yakından takip ederek, yeniliklerden faydalanarak sizlere en yeni modelleri sunmanın haklı gururunu duymaktayız...

Biz Yarının liderlerini giydirdiğimizin bilincindeyiz...

Her Zaman En İyisi

İmalat hayatına başladığı andan itibaren sizlerin en değerli varlıklarınıza her zaman daha iyisini ve kalitelisini sunmak için çalışan, ürettiği her üründe güzellik ve estetiğin dışında, sağlıklı olmasınada dikkat eden Overdo Kids, sizlere her zaman en iyisini sunmanın, haklı gururunu yaşamaktadır.

Vizyonumuz

  • Verdigimiz tüm hizmetlerde alanımızda en iyisi olmaya devam ederek, örnek şirket olmak.
  • Müşteri isteklerinin daima ön planda tutulması
  • Tüm kaynaklarımızın verimli kullanımı
  • Müşterilerimiz ve çalışanlarımızla bütünlük duygusu
  • Overdo Kids olarak alanımızda en iyisi olma yolunda çalışmak.

Misyonumuz

Yenilikçi ve yaratıcı çözümlerimiz, ürünlerimiz, satış sonrası hizmetlerimizle sağladığımız güvenirlilik ve yüksek iş ahlakımız ile müşterilerin ilk tercihi olarak, çalışanlarımız ve müşterilerimiz için konfeksiyon ( bebe giysilerinde ) alanında değer yaratan bir şirket olmak.

E-Bülten

İletişim

Overdo Kids Bebe Konfeksiyon

Yunus Emre Mahallesi 2. Devrengeç Sokak No: 35 Yıldırım BURSA / Türkiye

info@overdokids.com

0224 364 43 54

0224 364 43 54